Најуспешнији ученици у 2015/2016.

Наставничко веће ОШ „Иван Горан Ковачић“ наградило је књигом све успешне такмичаре наше школе, а похвалило ученике који су завршили разред са свим петицама. Пред вама је дуги списак свих награђених ученика. Честитамо и надамо се да ће овај списак следеће године бити дужи!

ПРВИ РАЗРЕД

  1.  Филип Лончар I-1; 1. место на појединачном кадетском првенству Округа Ниша у шаху за дечаке;
  2. Ива Божић I-1; 1. место на појединачном кадетском првенству Округа Ниша у шаху за девојчице;
  3. Василије Манић I-1; 2. место на појединачном кадетском првенству Округа Ниша у шаху за дечаке;
  4. Антонина Денић I-1; 1. место на појединачном кадетском првенству Округа Ниша у шаху за девојчице;
  5. Димитра Цветковић I-1;

 

ДРУГИ РАЗРЕД 

  1. Теодора Цекић II-1; 1. место на појединачном кадетском првенству Округа Ниша на шах. турниру;
  2. Павле Цветковић II-1; 1. место на појединачном кадетском првенству Округа Ниша на шах турниру;
  3. Мирјана Радић
  4. Андрија Дубак II-1; 3. место на математичком такмичењу Мислиша  2016.

 

ТРЕЋИ РАЗРЕД 

  1. Милица Јовановић III-1;похвала за учешће на математичком такмичењу Мислиша 2016. на нивоу трећег разреда
  2. Теодора Поповић III -1; 1. место на појединачном општинском такмичењу Ниша у шаху
  3. Наталија Петровић III -1; 3 место на појединачном општинском такмичењу Ниша у шаху
  4. Лена Младеновић III -2; 2. место на појединачном општинском такмичењу Ниша у шаху
  5. Павле Митић III -2; 2. место на појединачном општинском такмичењу из математике

 

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД

  1. Димитрије Стошић IV-1; похвала Архимедеса за учешће на такмичењу Мислиша
  2. Андреја Тодоровић IV -2; 1. место на кросу Централне Србије
  3. Милица Мишић IV -2; учешће на Општинском такмичењу из математике Мислиша
  4. Марко Илић IV -3; 1. место на школском и 2. место на републичком такмичењу Мислиша
  5. Урош Ибрић IV-3; учешће на Окружном такмичењу из математике  
  6. Никола Станковић IV-3;3.место на такмичењу Стоп-сви на спорт
  7. Уна Миленковић   IV -4;  3.место на такмичењу Стоп-сви на спорт
  8. Михајло Ђорђевић IV -4;  3.место на такмичењу Стоп-сви на спорт
  9. Вељко Станковић IV -4;  3.место на такмичењу Стоп-сви на спорт
  10. Немања Ивановић IV -4;  3.место на такмичењу Стоп-сви на спорт

 

ПЕТИ РАЗРЕД 

  1. Теодора Димитријевић V -1; 1. место на Општинском такмичењу у шаху;
  2. Ана  Ђокић V -1; 1. место на појединачном првенству Ниша и 3. место на појединачном првенству Округа Ниша у шаху;
  3. Исидора Ђорђевић V -3;  2.место на Општинском такмичењу Шта знаш о саобраћају;
  4. Душан Ђурђановић V -1; 2. место на кросу Централне Србије.
  5. Никола Живадиновић V -1; учешће на такмичењима  из математике, историје и српског језика;
  6. Ана Жикић V -1; 3.место на Општинском такмичењу из техничко и информатичког образовања;
  7. Нина Илић V -2; 
  8. Анђела Стевановић V -2;  3.место на Општинском такмичењу из историје;
  9. Вишња Стојановић V -1; 1. место на Општинском такмичењу из техничко и информатичког образовања;

 

ШЕСТИ РАЗРЕД

 

 

  1. Ана Самарџија VI-1;  3. место на Општинском и 1.место на Окружном такмичењу из биологије ; 3.место на Окружном из математике
  2. Анћела Голубовић VI-1; 1 место на Општинском и 1.место на Окружном такмичењу из биологије ; 3.место на Општинском из физике
  3. Миљана Веселиновић VI-2; 1. место на Републичком такмичењу„Шта знаш о саобраћају“
  4. Никола Николић VI-2; 1. место на Општинском и пласман на Окружном такмичењу„Шта знаш о саобраћају“
  5. Михајло Јаначковић VI-2; 2. место на Окружном такмичењу„Шта знаш о саобраћају“ и 2.место на такмичењу Мајска песма
  6. Андреа Павловић VI-3; 1. место на Општинском такмичењу    Ниша у шаху 
  7. Андрија Павловић VI-3; 1. место на Општинском такмичењу     Ниша у шаху 
  8. Данило Крстић VI-3; 2. место на Општинском такмичењу     Ниша у шаху
  9. Сара Ранчић VI-3; 3. место на Општинском такмичењу     Ниша у шаху
  10. Марија Прентовић VI-4 ;  2. место на Општинском и 1.место на Окружном такмичењу из биологије
  11. Катарина Стаменковић VI-4 ;  3. место на Општинском и учешће на Окружном такмичењу из историје

 

СЕДМИ  РАЗРЕД

  1. Наталија Филиповић VII-1; Општинско такмичење II место, Окружно такмичење III место, Републичко такмичење I место- Српски језик и језичка култура; Општинско такмичење I место, Окружно такмичење II место, Учешће на Републичком такмичењу из историје; Општинско такмичење III место, Окружно такмичење I место, Учешће на Републичком такм.- биологија
  2. Тричковић Николија VII-1; Општинско такмичење II место, Окружно такмичење II место, Републичко такмичење 4. место- Српски језик-Књижевна олимпијада; Крос Ц. Крста у Н. Бањи I место
  3. Јовановић Емилија VII-1; Општинско такмичење II место- биологија
  4. Петровић Павле VII-1; Општинско такмичење III место- математика, Похвала на такмичењу „Мислиша“
  5. Пешић Марко VII-1; III место на Општинском појединачном такмичењу у шаху, I место на Општинском екипном такмичењу у шаху
  6. Савић Младен VII-1; Општинско такмичење II место – историја
  7. Златановић Ања VII-1; Општинско такмичење II место – хемија
  8. Динић Нина VII-2; Крос Ц. Крста у Н. Бањи III место
  9. Ристић Ивана VII-2; Општинско такмичење II место, Окружно такмичење II место, Републичко такмичење 7. место- Српски језик и језичка култура
  10. Павловић Марта VII-2; Општинско такмичење III место, Окружно такмичење I место, Учешће на Републичком такм.- биологија
  11. Марковић Петар VII-2; III место на Међународном фестивалу “ Креативна чаролија“ Бања Врујци- Српски језик, I место на Мајском турниру у малом фудбалу -екипно
  12. Јовановић Александар VII-3; II место на Окружном појединачном такмичењу у шаху и пласман на Републичко такм.
  13. Николић Петар VII-3; Крос Ц. Крста у Нишу III место, Крос Ц. Крста у Н. Бањи I место, I место на Мајском турниру у малом фудбалу –екипно
  14. Миленковић Бранко VII-3; Крос Ц. Крста у Н. Бањи II место, I место на Мајском турниру у малом фудбалу -екипно

 

ОСМИ РАЗРЕД

  1. Живковић Милутин VIII- 1; УЧЕНИК ГЕНЕРАЦИЈЕ
  2. Васов Михаило VIII- 1;  Вукова диплома 
  3. Живковић Анђела VIII- 1; Вукова диплома 
  4. Живадиновић Ема VIII- 1; Вукова диплома 
  5. Петривић Богдан VIII- 1;  Вукова диплома 
  6. Станковић Никола VIII- 1;  Вукова диплома 
  7. Голубовић Теодора VIII-2;  Вукова диплома 
  8. Димитријевић Весна VIII-2;  Вукова диплома 
  9. Лазаревић Кристина VIII-2;  Вукова диплома 
  10. Петковић Јована VIII-2;  Вукова диплома 
  11. Петковић Миљана VIII-2;  Вукова диплома 
  12. Цветановић Емилија VIII-2;  Вукова диплома 
  13. Цветковић НелаVIII-2; Вукова диплома 
  14. Минкић Александра VIII-3; Вукова диплома 
  15. Стаменковић Милица VIII-3;  Вукова диплома 
  16. Маликов Јелена VIII-3;  Вукова диплома 
  17. Ђурђановић Ирена VIII- 1 ; посебна диплома заТИО
  18. Томић Јана VIII- 1 ; посебна диплома за биологију
  19. Цекић Алекса VIII- 1 ; посебна диплома за спорт
  20. Јовановић Јована VIII- 2 ; посебна диплома за спорт
  21. Јовановић Вера VIII- 2 ; посебна диплома за музичку културу
  22. Јовановић Александра VIII- 2 ; посебна диплома за музичку културу
  23. Цветановић Сања VIII-3; посебна диплома за спорт

 

 

 

Advertisements

Оставите одговор

Попуните детаље испод или притисните на иконицу да бисте се пријавили:

WordPress.com лого

Коментаришет користећи свој WordPress.com налог. Одјавите се / Промени )

Слика на Твитеру

Коментаришет користећи свој Twitter налог. Одјавите се / Промени )

Фејсбукова фотографија

Коментаришет користећи свој Facebook налог. Одјавите се / Промени )

Google+ photo

Коментаришет користећи свој Google+ налог. Одјавите се / Промени )

Повезивање са %s